• Обновено
EATON CORPORATION GFTCB230 Cutler Чекан Земјата Грешка Коло Прекинато, 30 A, 120/240 Vac, 10 Kaic, 14-4 Awg, 2 Столбови

EATON CORPORATION GFTCB230 Cutler Чекан Земјата Грешка Коло Прекинато, 30 A, 120/240 Vac, 10 Kaic, 14-4 Awg,

Rating 
DEN 3816.00

Залиха
Во магацинот.

Сестрано да го користите.Бара двајца 1 инчен простори.Ги исполнува сојузна spec класификација w-c375. Gfci главната коло прекинато.Br земјата дефект самоуправа-тест.Го прекинете оценка 10 kaic.Заедничко патување. 2 пол, бара од две 1 инчен простори. 120/240 volt.Ги исполнува сојузна spec класификација w-c375. Gfcb главната коло прекинато.Br земјата дефект самоуправа-тест.Го прекинете оценка 10 kaic.Заедничко патување. 2 пол, бара од две 1 инчен простори. 120/240 volt.Ги исполнува сојузна spec класификација w-c375.

Основни карактеристики

Најдобри понуди