• Обновено
Blackoner Бизнис Картичката во Држачот, Премија Алуминиум + Вистински Орев Професионални Тенок Име Карта Носителот / Кредитна Карта Носителот / Име Картичката во Држачо

Blackoner Бизнис Картичката во Држачот, Премија Алуминиум + Вистински Орев Професионални Тенок Име Карта Носителот

Rating 
DEN 479.52

Залиха
Во магацинот.

【Уникатен】уникатен бизнис картичката во држачот може да значително подобрување на вашиот корпоративен имиџ и личен вкус.Верувај ми, blackoner е вашиот најдобар избор поради тоа што има висок квалитет и елегантен изглед,што ги натера луѓето да имаат добар и длабок впечаток врз тебе. 【Висок Квалитет】blackoner бизнис картичката во држачот е изработен од дрво (орев) + висок степен на алуминиумски легури, која е на високо квалитетни и издржливи, Овој софистициран бизнис картичка случај ќе постане вашиот втор око-фаќање бизнис картичка. 【Значајни】, Бидејќи тоа е направено од чисто природни орев + високо квалитетен алуминиум.значи, не можете да најдете вториот, со истото дрво текстура.Уникатна текстура на секое парче дрво се направи тоа навистина припаѓа на вас.Исто така, можете да го купите за вашето семејство, пријатели, колеги или клиенти, и тоа ќе биде многу значајно подарок. 【Лесни】Големина : 3.66 x 2.32 x 0.39 инчи.тоа може да се одржи околу 1~15 визит картички и за 1~5 кредитни картички.Можете лесно може да се повлече од бизнис картички без отворање на капакот, со цврста контрола дури и на една картичка.што ги зголемува вашето искуство. 【Обезбедување на квалитет】Ние сме сигурни за ова преносни лесен бизнис картичка носителот!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Ако сте во потрага напред за овој производ, не двоумете се да го купат!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди