• Обновено
#6-32 x 1/8 Груб Навој Socket Set Завртка Првенство Точка од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Pk 100

6-32 x 1/8 Груб Навој Socket Set Завртка Првенство Точка од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Pk 100

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн.ПРОИЗВОД SPECIFICATIONSPart # : 0000-100409 Fastener Тип : Socket Set Завртка Првенство Point Size Опис : #6-32 x 1/8"Дијаметар/Номинална Големина : #6 Length : 1/8"Клуч Големина/Низ Станови : 0.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.ASMC Индустриски нуди сеопфатен избор индустријата, автомобилската и градежната сврзувачки елементи.062"Точка со Дијаметар : 0.Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди