• Обновено
Десктоп Фиока Организатор 2-Фиока Пластични Контејнери за Складирање Кабинет за Статистика Студија Соба Дневна Соба и Спална соба

Десктоп Фиока Организатор 2-Фиока Пластични Контејнери за Складирање Кабинет за Статистика Студија Соба Дневна

Rating 
DEN 398.16

Залиха
Во магацинот.

Голем Капацитет : Мулти-дек фиока дизајн, доволно простор, десктоп предмети да бидат ставени во категории, создавање максимална чување во мали простори.Транспарентен Дизајн : Помогнат на вашиот работи уредни и уреден, брзо да се најде она што ви треба,што е погодно за сортирање и складирање, на прв поглед.Мулти-за употреба : Тоа е идеално организаторот за помали ставки како што се канцелариски материјали, козметика, шиење материјали, занаети, коса додатоци и сл.Лесни & Преносни : Складирање кутија е погоден за ставање на заводот, студија соба, дневна соба, итн. 100% Задоволството на Клиентите Гаранција : задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди