• Обновено
Тетоважа Мастило Тетоважа Мастило Поставите 7 Бои Тетоважа Мастило Поставите Пирсинг & Тетоважа Материјали Шминка Пигмент Тело Боја

Тетоважа Мастило Тетоважа Мастило Поставите 7 Бои Тетоважа Мастило Поставите Пирсинг & Тетоважа Материјали Шминка

Rating 
DEN 218.16

Залиха
Во магацинот.

Поставете Inktattoo Мастило ♡ღsafety & Non-Toxin : Сите Тетоважа Пигменти Се Sterilized Од Зрачење, Безбеден И Сигурен, Тоа Е, исто Така, Пријателски за Да на Вашите Клиенти, Не му Штети И Не Stimulations На Кожата.Долготрајни И Безбедно, Овој Производ Може Да Ги Исполни Сите Ваши Барања.Поставете Тетоважа Пигмент ♡ღlong-Траење : На Постојани Шминка Мастило Е Сигурен, Богати Тонови Направи за Да Останат Долго По Апликацијата. 5 Ml Во Едно Шише, 7 Живописни И Светли Бои.Kitmakeup Pigmenttemporary Тетоважа ♡ღeasy Да го Користите : 10 во Шишиња Тетоважа Мастило Овозможува За Многу Детални Дизајни И Шише За Олеснување На Стискаш И Контрола, Без Отпад И Лесен За Ракување.Совршено Погодни За Почеток Или Мајстори.Inkfreehand Inkfreehand Тетоважа ♡ღenhance Тетоважа Осветленост : Оваа Тетоважа Мастило Сет Вклучува 10 Различни Бои За Да го Изберете, И Секој Еден Од Нивните Бои Светли И Живописни.Одлично За Мажите И Жените Со Сите Видови На Тетоважи, Вклучувајќи Трајна Шминка.Inktattoo Stencilstattooing Suppliesbody ♡ღplease Забелешка : Некои Фигура Е Алергичен На Црвена Боја, Материјал, Ова Е Нормална Појава.Ако Се Грижите, Ние Препорачуваме Да Ги Тестираат Нашите Производ Со Цртање Мала Дамка На Вашата Кожа & Апликација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди