• Обновено
Плоштад Главата во Собата Завртка, Купот Точка, 5/16-18 x 3/4, од Легиран Челик Случај Закорави, Црна Оксид, Полн Нишка (Количина: 100) Груб Навој, 5/16 инчен Плоштад Главата За

Плоштад Главата во Собата Завртка, Купот Точка, 5/16-18 x 3/4, од Легиран Челик Случај Закорави, Црна Оксид,

Rating 
DEN 623.76

Залиха
Во магацинот.

Тема : Крупни / Целосната Тема / Случај Појачани / Црна Оксид.Навој Дијаметар-Теренот : 5/16-18, Должина : 3/4 инчи.Груб Навој.Црна Оксид не е заштитен заврши и ќе рѓа ако се изложени на влага.Нерѓосувачки Челик материјал се препорачува за средини со влага.Куп точка Прилагодете Завртки се завртки без глава whch се навој целата должина.Тие имаат внатрешен хексагонална се вози на едниот и на куп-облик вовлекување на другиот крај.Купот точка е најпопуларниот стил поставите завртка.Дизајниран за брзо, постојан и полу-постојани локација на делови на шахти со цврстина диференцијал на 10-15 Rockwell C поени и каде сечење во купот на работ на окно е прифатливо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди