• Обновено
10 Парчиња Само Носот Пирсинг Пиштол за Безбедност на Расположливиот Носот Percinging Комплет со Хируршки Челик Носот Прстени Студ Пирсинг Колекции Пирсинг на Нос

10 Парчиња Само Носот Пирсинг Пиштол за Безбедност на Расположливиот Носот Percinging Комплет со Хируршки Челик

Rating 
DEN 397.92

Залиха
Во магацинот.

10 Парчиња Само Носот Пирсинг Пиштол за Безбедност на Расположливиот Носот Percinging Комплет со Хируршки Челик Носот Прстени Студ Пирсинг Колекции Пирсинг на Нос.На високо-квалитетни авто-пирсинг единица, совршен дизајн, брзо да го заврши пирсинг, многу лесен за употреба, можете дури и да работат на себе, нема потреба да одат до продавница за накит, ќе може да ја заврши пирсинг дома.Може да бидат сигурни да се купи и користење; ако имате било какви прашања, можете да контактирате со нас.Потоа носот студ ќе остане каде што сакате.Висок квалитет на Носот Пирсинг Пиштол - расположливиот носот пирсинг пиштол е управувано од страна на вграден-во пролет, и тоа не е склон да метеж во текот на пирсинг процес.Дома Пирсинг Комплет - носот пирсинг пиштол е многу погодна за earring салон употреба или домашна употреба.Пирсинг на нос Комплет - Нашиот нос пирсинг комплет вклучува 10 носот пирсинг пиштоли, 10 вграден нос studs( златна, бела, црна, розова, сина боја) , и 10 чистење памук влошки.За време на вашиот нос пирсинг процес, не треба да се купи други алатки.Целта, притиснете, заврши.Само измијте си ги рацете, ја отвори посебен пакет на nostril пиштол, и да означи каде што сакате да пирс.

Основни карактеристики

Најдобри понуди