• Обновено
ZUER Молив Носители & Пенкало Носители,Голем Капацитет Молив Кутии,Пластични Молив Случај со Капак Предвремени Затворање,Совршен за Чување Пенкала,Козметика,Четки,Р

ZUER Молив Носители & Пенкало Носители,Голем Капацитет Молив Кутии,Пластични Молив Случај со Капак Предвремени

Rating 
DEN 110.16

Залиха
Во магацинот.

Високо-Квалитетен Материјал : Пластични молив кутија е направен од високо-квалитетни PP материјал,со мазна и рамна површина,заоблени агли без сечење раце,и непречено се чувствуваат.Пакетот Вклучува : 1 Buc Син молив случај кутија со капак предвремени затворање.Големина : Молив случај кутија има должина од 7.9 Инчен,со ширина од 4.8 Инчи,и висина од 2.3 Инч.На просторот за складирање е голем и лесно да се носат.Широка Употреба : Голем капацитет молив кутии може да се користи за секојдневна складирање на предмети,и тоа е исто така многу погодни за секојдневна бизнис патувања,канцеларија, и студија за употреба.Може да се сместат пенкала, козметика,четки, ракотворби за складирање и организација.Совршен По-Продажбата на : Доколку имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле,ве молиме да бидат слободни да контакт.Молив Носители & Пенкало Носители,Голем Капацитет Молив Кутии,Пластични Молив Случај со Капак Предвремени Затворање,Совршен за Чување Пенкала,Козметика,Четки,Ракотворби,Складирање и Организација,Сина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди