• Обновено
Regine М5-S - Супер Мигови, Директно Совет - Tweezer, Закорави Од Не ' Рѓосувачки Челик, Швајцарската Направи - Висока Прецизност Електроника, Воопшто, Гледате На Одлуки Пинце

Regine М5-S - Супер Мигови, Директно Совет - Tweezer, Закорави Од Не ' Рѓосувачки Челик, Швајцарската Направи

Rating 
DEN 287.28

Залиха
Во магацинот.

#M5 Пинцети 85 mm - 3 3/8" - Супер мигови, Директно Совет - Tweezer, Закорави од не ' Рѓосувачки Челик, - Swiss Made - Висока Прецизност Електроника, Воопшто, Гледате на одлуки помош на пинцета.Светлината пролет тензија помага да се намали оператор замор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди