• Обновено
Samsill Гроздобер 1 Инчен Мини 3 Прстен Врзивно / Помлад Излет Врзивно Големина за да ги Собере 8.5 x 5.5 Хартија и Лист Заштитници / Hardback Гроздобер Лаптоп и Организатор Врзи

Samsill Гроздобер 1 Инчен Мини 3 Прстен Врзивно / Помлад Излет Врзивно Големина за да ги Собере 8.5 x 5.5 Хартија

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Оваа гроздобер стил врзивно доаѓа со 3-прстен метал монтира на врзивно ' рбетот.Повеќе Вредност Додавање на Карактеристики - 1 инч врзивно средство со кружни прстени и двојно бустери држи до 200 листови.Мини врзивно е совршен за превоз во вреќи, purses, или ранци.DIY Проекти и Организатор - Мини врзива се совршено решение за правење на рецепт врзивно средство, работа планер, playbill врзивно средство, забава врзивно средство, мини планер, итн.Со овој гроздобер hardback книга стил помлад прстен врзивно средство, ќе се смета како мода напред професионални.Изглед не е сè, но вие ќе биде во следните себе, ако ви каже дека не е важно на сите.Лист заштитници се совршен за чување на unpunched страници, налепници или други излет резерви.Здрав Hardcover – Дизајниран за чести секојдневна употреба со премиум faux кожа, запечатени преку густа и цврста иверица.Оваа 3-прстен врзивно излет во богат изглед на кожа-како материјал е дизајниран за да се исполнат различни потреби.ASIN : B07 F4677 WJ.Две кожа џеб се наоѓа на предниот и задниот џеб, дозволувајќи им на екстра простор за unpunched трудови.Густата hardback покрие, исто така, надградби на издржливост, а истовремено обезбедувајќи повеќе безбеден и неповреден чување на белешки и важни документи, каде и да одите!Внатрешноста вклучува две џебови за да ги зачувувате и организирате вашите важни документи, unpunched хартија, и други канцелариски материјали.Овој прстен врзивно е пораби на рабовите за елегантни, паметни изглед заедно со трајност.Можностите за измената на вашиот мини врзивно се бескрајни.5"" хартија, излет страници, лист заштитници, и индекси.Заштита на вашите документи со екстра слој на издржливост со додавање на Samsill мини лист заштитници на внатрешноста на вашиот врзива.100% ГАРАНЦИЈА – ако нашиот производ не е точно она што го барате за, или не ги исполни вашите очекувања потоа да ги испратите назад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди