• Обновено
Hanes Крајната Бебе Flexy 2 Парче Сет (Панталона со Кратки Ракави Поло Bodysuit)

Hanes Крајната Бебе Flexy 2 Парче Сет (Панталона со Кратки Ракави Поло Bodysuit)

Rating 
DEN 120.96

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 37% Полиестер, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 4-начин се водат обезбедува совршено се вклопуваат.Супер мека, еластична ткаенина се движи со бебето.Панталони : Покриени еластична корселе за дополнителна удобност.Заоблени V Деколте е лесно да се повлече над бебето главата. 4 едноставна големини на располагање во 6 месец зголемувања и одговара на бебето подолго.Hanes Крајната Flexy 2 Парче Сет - Панталона со Кратки Ракави Поло Bodysuit - беше дизајниран со бебе во умот.Тие се супер мека, еластична, и се достапни во 4 едноставни големини да се вклопи бебе подолго.

Основни карактеристики

Најдобри понуди