• Обновено
Нова Свиња Сина Премиум Абсорбента Влошки

Нова Свиња Сина Премиум Абсорбента Влошки

Rating 
DEN 2915.52

Залиха
Во магацинот.

Фунтата за фунти, Свиња Сино е нашиот најголем абсорбента мат!.СВИЊА Сина Мат е исто така Нов Свинска Greenest Мат на Пазарот – постигнат со 90% Пред-Потрошувачите Рециклираната Содржина.Нема течење зони!Во согласност изградба произведува мат дека е бесплатно на светлината точки да апсорбира течност рамномерно за подобро wicking и задржување.Влакна Фузија Технологија осигурувачи superabsorbent природни влакна со силна синтетички влакна за една високо-перформанси абсорбента.Останува заедно, дури и кога подигање или менувањето на целосно заситени мат.Фунтата за фунти, Свиња Сино е нашиот најголем абсорбента мат!Максимална absorbency soaks до толку повеќе ќе се користи помалку на големи spills и високо-волумен протекување.Мат е доведена до вас од страна на Нова Свиња, лидерите во справување со протекување, drips, и spills.

Основни карактеристики

Најдобри понуди