• Обновено
Губење на Алатка за Сечење, Rechargeble Електрични Коса Clipper Тример За Мажи Професионални Коса Тример Берберот машина за коса се намали коса cutterrr ОД JJKY (Боја : Clipper со кејп)

Губење на Алатка за Сечење, Rechargeble Електрични Коса Clipper Тример За Мажи Професионални Коса Тример Берберот

Rating 
DEN 357.60

Залиха
Во магацинот.

Clipper и тример има трајни,долго - lastingpowerful мотор и само - острат прецизност земјата bladesthat минува низ thickest на косата без дури и најмала болка.0 mm) Adjustable Blade Должина Лост на Моќта Switch BUTTON ЗАПОЧНЕТЕ 7000 R/ Мин Висока - брзина на Мотор Континуирано излези стабилна власт Ретро Стил, Мода Imperial Green Појавата На комбинација на brightand мат текстури bringsa силен визуелен ефект До 2 Часа Траење Користите cordlessly или plug & play Adjustable Blade Length Lever ON/ ИСКЛУЧУВАЊЕ Power Switch Само Острат High Carbon Ножеви USB Полнење Точни прилагодување на брзини Точни прилагодување на брзини Интимна нега, прецизен за секој мал детал парична Казна adjustmentof машина главата должина 0.Прилагодливи Коси Лост 4 прилагодливи коси показател за лесно blendingand прилагодено за сечење должини.Cordless&Corded Use На cordless тример нуди повеќе од 200minutes на работа на време по целосна 3 часа полнење. 7 V 2200m Ahs Li-ion 1 Коса Clipper 1 Полнење преку USB Кабел 8 Водени Чешли(3мм,6mm,9.На татко, сопруг, син и дечко ќе љубов оваа високо-квалитетни електрични коса clipper, погоден за секоја прилика.Исто така можете да добиете повеќе различни cuttinglength со инсталирање на 8 additionallength чешли.Се прилагодува и на било кој напон помеѓу 10ov and24ov.Електрични Професионални Коса Clipper : косата clipper е дизајниран за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса.Авто - острат Висока Јаглерод Ножеви Трајни Ножеви, кои остануваат Поостри Повеќе Со 4 preciseblade должини(0.5 мм,13mm,16mm,19mm,22mm,25мм) 1 Чистење со Четка вашиот Стил на лицето коса со целосна големина и snap - на прилагодливи lengthcomb.Долготрајна Енергија : На електрична коса clipper има вграден-во високо-квалитетни и безбедни литиум батерија, кој е моќен и издржливи.Електричен коса clipper користи трајни висококвалитетни ножеви, не болеше главата, има висока цврстина и висока отпорност на абење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди