• Обновено
Грејпфрут Лажици, Розово злато Нерѓосувачки Челик Грејпфрут Лажици со Serrated Рабови за Цитрус Овошје и Десерт, Сет од 4

Грејпфрут Лажици, Розово злато Нерѓосувачки Челик Грејпфрут Лажици со Serrated Рабови за Цитрус Овошје и Десерт,

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

СО ДОБАР КВАЛИТЕТ.Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик со добар квалитет -храна одделение,трајни,тешка тежина, кружни рабови.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА.Serrated рабовите лесно да се олабави/лажичка грејпфрут делови, тоа е многу convinient кога јадење цитрус,јаболка,и киви овошје.исто така може да се користи за пустината,сладолед,салата.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА& Удобно рака чувство.Сет од 4, 6.0 инчи Долго, 26g Тежина, розово злато во боја(на крај на лажица е поубав од слики).МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО. (нема груби детергенти),лесен за чистење.Доживотна Гаранција, тоа е исто така одличен подарок за било кој повод.Можете да ги споделите со вашето семејство.Ние сме одговорни снабдувач дека имаат стабилна синџирот на снабдување.Сите наши производи се под строга проверка за да бидете сигурни дека секој корисник има добар користење на искуство.Оваа грејпфрут лажици сте во потрага е направен од храна одделение за безбедност на нерѓосувачки челик.Едноставен дизајн го прави лесно да се одговара на сите постоечки flatware во вашата кујна.Убаво се зголеми златна боја ќе ве натера да добро расположение!Сите ние треба е вашето задоволство!Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние сме секогаш подготвени да помогнат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди