• Обновено
xiji Сликарска Четка за Полнење, Чиста Слика Играчка Удобно Повеќе Видови за Рано Образование за Деца

xiji Сликарска Четка за Полнење, Чиста Слика Играчка Удобно Повеќе Видови за Рано Образование за Деца

Rating 
DEN 326.16

Залиха
Во магацинот.

Сет на играчка е погоден за деца и дете дава целосна претстава за имагинација за да се мапата од различни модели.Вклучувајќи и една палета, и шеснаесет четка на различен стил.Секој четка има рачка за да се одржи, така што децата ќе не допре пигменти директно и своите раце, нема да се валкани додека сликарство.Алатката е широко се користи за образование за рана детска градинка градина уметнички предмет.Тоа им овозможува на вашиот малку уметникот за да се создаде различни модели на волја.Вклучувајќи и една палета, и шеснаесет четки на различен стил.Тоа им овозможува на вашиот малку уметникот за да се создаде различни модели на волја.Секој четка има рачка за да се одржи, така што децата ќе не допре пигменти директно и своите раце, нема да се валкани додека сликарство.Алатката е широко се користи за образование за рана детска градинка градина уметнички предмет.Сет на играчка е погоден за деца и дете дава целосна претстава за имагинација за да се мапата од различни модели.

Основни карактеристики

  :
Material:
Sponge + Plastic + EVA
Color:
Shown As Pictures
Package Size:
Approx. 24 * 17.5cm / 9.44 * 6.88inch
Weight:
172g
Type:
Painting Supplies
Package List:
16 * Paint Brush  :
1 * Palette :

Најдобри понуди