• Обновено
CYHO Три-Димензионални Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel, 15x10x35(MM), Црвена, 20 (Проекти) Четка з?

CYHO Три-Димензионални Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за

Rating 
DEN 211.44

Залиха
Во магацинот.

Овој производ е направен од внимателно одбрани еколошки храна-квалитетен материјал, кој е побезбедно.Овој производ може да се заштити четка за заби чисти и хигиенски и спречување на загадувањето.Складирање кутија е исклучителна и компактен, полесно да се носат.Складирање кутија не е иритирачки да ја користите со повеќе самодоверба.Овој производ е направен од избраните материјали, нежен, удобно и мека.Применливи Прилики : Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel;Екскурзија;Бизнис Патување, Куќи;Изнајмување на Соба Боја : Црвена Материјали : Силика Гел Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 200(G) Должина : 15(MM) Ширина : 10(MM) Висина/Дебелина : 35(MM) Пакет се Вклучени : 20 (проекти) Четка за заби Складирање Случаи Карактеристики : Овој производ е направен од внимателно одбрани еколошки храна-одделение материјали, која е побезбеден Овој производ може да се заштити четка за заби чисти и хигиенски и да се спречи загадување На складирање кутија е исклучителна и компактен, полесно да се носат складирање кутија не е иритирачки да ја користите со повеќе самодоверба.Овој производ е направен од избраните материјали, нежен, удобно и мека Овој фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали во внатрешноста на складирање кутија е изгризано, вентилирани и одржуваат чисти четката складирање кутија е мал и исклучителна, оставајќи го вашето патување полесно Складирање кутија со капак, прашина-доказ и загадувањето на околината-доказ, поздрав.

Основни карактеристики

Најдобри понуди