• Обновено
Copapa 122 Парчиња Двоен Ѕид Лепило Наредени Топлина Намали На 3:1 Се Намали Соодносот 6 Големина Црна

Copapa 122 Парчиња Двоен Ѕид Лепило Наредени Топлина Намали На 3:1 Се Намали Соодносот 6 Големина Црна

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

122 парчиња, 3.5" должини,Тенка лепило во внатрешноста на лагер. 6 Големини : 3/32"(45 компјутери), 1/8"(30 парчиња), 3/16"(20 парчиња), 1/4"(15 компјутери), 3/8"(6 парчиња), 1/2"(6 парчиња).Овој производ е 3 : 1 се намали соодносот и е и УЛ & АДС уверение за до 600 V 125 Степен Centig.Производот е, исто така, Ro HS Согласност.Двоен Ѕид Боја : Црна.Доаѓа со складирање кутија.Голем избор на врвот про-квалитет на топлина се смалуваат цевки.Вклучува 6 различни дијаметар цевки секоја мерење 80mm во должина. 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 сет (како слика show) Содржината се како што следува : 45pcs 80mm должини φ3/32" 30pcs 80mm должини φ1/8" 20pcs 80mm должини φ3/16" 15pcs 80mm должини φ1/4" 6pcs 80mm должини φ3/8" 6pcs 80mmlengths φ1/2" Пакетот вклучува : 1x 122 Pcs(6 Големини) Dual-Вол 3 : 1 Црвена Лепило Наредени Топлина се Смалуваат Цевки 1x Пластична Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди