• Обновено
EasyView Премиум 1.5-Инчен Врзива со Јасна-Прикажете ги Опфаќа, 3-Прстен Врзива за на Училиште, Канцеларија или Дома, Обоени Врзивно Тетратки, Пакет на 6, Коло Прстен, Кралс

EasyView Премиум 1.5-Инчен Врзива со Јасна-Прикажете ги Опфаќа, 3-Прстен Врзива за на Училиште, Канцеларија

Rating 
DEN 815.76

Залиха
Во магацинот.

Плус, ' рбетот има полна-ширина етикета носителот, така што лесно може да се идентификуваат содржината на секој врзивно средство.Круг-прстен врзива секој држи до 275 листови хартија, и Г-прстен врзива секој држи до 350 листови.ЈАСНО ВНАТРЕШНИ ЏЕБОВИ : Чувајте важните документи, белешки, и повеќе во практични џебови на внатрешноста од предниот и задниот покрива.ЈАСНО ВРЗИВНО ОПФАЌА : Овие јасна-view врзива имаат јасни џебовите на предната и задната за целосно прилагодување.На различна боја опции и ' рбетот етикета носители направи организација бриз—без разлика колку субјекти ќе треба да се справат.Персонализација на овие врзива со јасни опфаќа да одговараат на вашите потреби.Етикета вашиот врзивно колекција од класа предмет, или внесете ја вашата децата имиња на продавница за уметнички дела и школската работа!Следење на важни документи никогаш не било полесно.Ние сме посветени на еколошки материјали, и ние занает секој производ да биде на високо-квалитетни, достапни и еколошки свесни.Студентите може да ги красат нивните сопствени опфаќа да се направи секоја врзивно уникатна за нив!Овие врзива за на училиште и на работа ќе ви помогне да останете организирани.Дали треба жолта врзива, црвена врзива, или сина врзива, имаме она што ви треба.Д-ПРСТЕН ИЛИ КРУГ-ПРСТЕН ВРЗИВА : Овие големи врзива дојде во круг-прстен или D-прстен сорти, па можете да го изберете вистинскиот тип за да ги задоволат вашите потреби.Организирање на вашиот дом, ученичкиот дом или канцеларија со нашите 1.УДОБЕН 'РБЕТ ЕТИКЕТИ : За уште повеќе организација, секоја врзивно' рбетот има полна-ширина етикета држачот за лесна идентификација.Достапни во круг-прстен и Г-прстен сорти, секој 1.Без разлика на вашиот организациски потреби, нашите врзива ќе ви помогне да останете на врвот на секој предмет, рок и проект.

Основни карактеристики

Најдобри понуди