• Обновено
Добар Раст на Косата (3 шишиња) со DHT Блокатор & Биотин за Подолги и Посилни & Здрава Коса со Фолна Киселина, Видов Palmetto, Витамини А,Ц,Е Совршен Раст на Косата за Мажи & Ж?

Добар Раст на Косата (3 шишиња) со DHT Блокатор & Биотин за Подолги и Посилни & Здрава Коса со Фолна Киселина,

Rating 
DEN 1367.76

Залиха
Во магацинот.

ПОДЕБЕЛИ, ПОСИЛНА КОСА - Нашите моќни биотин додаток содржи природни состојки кои го поддржуваат подолги и посилни, и здрава коса.Со 4000mcg биотин, го зголемува опаѓањето дебелина и форми на keratin инфраструктура на косата.БРЗ РАСТ на КОСАТА - Овие хаи р витамини се совршен губење на косата третман како тие го поддржуваат follicular функција, помагање брз раст на косата.На DHT блокатор запира коса пролевање, дозволувајќи им на косата да расте назад посилна и поздрава.СТОП за КОСА ЧИСТЕЊЕ - Нашата научно формулиран на косата третман храни косата од внатре.Со есенцијални хранливи материи од Фолна Киселина, Силициум, Гинко Билоба, Ниацин, Видов Palmetto и повеќе, тоа го задржува вашата коса силна и густа.СОВРШЕН ЗА МАЖИ И ЖЕНИ, - Природни влакна производи не треба да биде ограничен само на жените.Ние направивме овој косата витамин што ги држи коса regrowth за мажите и жените, затоа што сите ние треба коса работи за одржување на нашите крунисување слава, здрава.НАПРАВЕНИ СО БЕЗБЕДНИ СОСТОЈКИ - Со највисока оценка природни состојки кои се не-ГМО и вегетаријанска-пријателски, можете да се осигурате дека сте добивање на безбеден косата додаток кој ви обезбедува со само правото хранливи материи што ви треба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди