• Обновено
NELOVI Симпатична Врзива! Декоративни Hardcover 3 Прстен Врзивно 1 Инч (Писмо-Големина) со 5-Табот Dividers и Датотека Папка Етикети. Црн Мермер Три Прстен Врзивно средство за Си?

NELOVI Симпатична Врзива! Декоративни Hardcover 3 Прстен Врзивно 1 Инч (Писмо-Големина) со 5-Табот Dividers

Rating 
DEN 407.52

Залиха
Во магацинот.

Hardcover Тешки Врзивно средство, Сјајни Уметност : Направен од екстра дебели картон, вашиот здрав 3ring врзивно е како добар изглед, како што е долготраен!На заоблени агли на овој kawaii врзивно исто така го спречува гребење површини или виткање со текот на времето и жив сјајни wraparound Мермер Уметност нема да кора или исчезнат.И додека табовите и пластични ракави ѕиркаат од други модни врзива, тие ќе останат чисти внатрешноста наш! 12 x 10.Симпатична Врзивно средство, Лесно Функција : не Е тоа досадно, кога ќе се најде cutest еден инч врзивно само да се најдат на врзивно прстени воопшто не се слатки да се користи!Тоа е причината зошто ние направивме нашата убава врзивно внатре и надвор!Со лесно да го користите прстени и Рамно да Лежат Дизајн; додавање и отстранување страници е лесно, брзо и чисти.Канцелариски Подароци Кои ги Импресионира : Наставници, ученици, тинејџерите, сопственици на бизнис – што тоа име!Секој треба датотека врзивно средство.Со Корисна за Складирање Џебови : Не се сите страници треба прстен обврзувачки, така и нашата 3 прстен врзива доаѓаат со 2 многу убава големина внатрешни џебови (поголема од многу) што ќе може да се користи како корисна мала хартија организатор!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди