• Обновено
Elantek 15 Видови #4-40 да 3/8-16 SAE 304-не ' Рѓосувачки Челик Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точка Прилагодете Завртки Асортиман Комплет

Elantek 15 Видови 4-40 да 3/8-16 SAE 304-не ' Рѓосувачки Челик Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точка Прилагодете

Rating 
DEN 374.16

Залиха
Во магацинот.

Тие имаат супериорен ' рѓа отпор и одлично на оксидација отпор, кој може да се обезбеди долго време користење. 【Elantek 300 Pcs 15 Видови #4-40 да 3/8-16 SAE 304-не ' Рѓосувачки Челик Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точка Прилагодете Завртки Асортиман Комплет】 ♛Сите во собата Завртки имаат хексадецимален приклучок,Сет завртки врши притисок на совет да се одржи на предмети во место.♛【Висок Квалитет】Високиот Квалитет на Прецизност 15 Различни Големини SAE Хексадецимален Ален Главата Socket Set Завртки Асортиман Комплет,ги Исполнува ANSIB18.секој 20 парче. ♛Сите компајлери завртки со крупни теми, имаат првенство точка со тенок раб ови копа во површината за контакт за безбедна задржете. ♛【Издржлив Материјал】Направени од 304-не ' Рѓосувачки Челик, Анти-корозија и сила.Лесно да се инсталира и трајни производи за употреба.3 спецификации.многу различни големини може да ги исполни вашите мулти-потреби. 【Спецификации】 ♛Материјал : 304-не ' Рѓосувачки Челик ♛Боја : Сребро ♛Спакувана во пластична кутија. ♛Должина наведени се во вкупна должина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди