• Обновено
ElegantPark Уникатен Дипломирањето Подароци за Неа Инспиративни Роденден Подароци за Жените Персоналните Подароци за Божиќ, Нова Година Мајка Ден Врежани Компактно Ог?

ElegantPark Уникатен Дипломирањето Подароци за Неа Инспиративни Роденден Подароци за Жените Персоналните Подароци

Rating 
DEN 262.80

Залиха
Во магацинот.

Многу корисна огледало за жените од сите возрасти.5 Инчи Дијаметар, совршен за патување големина огледало за да се вклопат во рачна ташна, чанта ,џеб, козметички торба, или пренесувајте-на; допре до вашата коса или шминка во секое време, насекаде.Компактно Огледало : 2.Различни Дизајни : Мини огледало со врежани значајни букви, можете да изберете различни огледало стилови за девојка, ќерка, мајка, сопруга, донесе скапоцени спомени, кога таа го користат секој случај.Зголемена Огледало : од Едната страна е стандарден огледало ви помогне да бидете сигурни дека вашиот кармин, eyeliner и косата се во совршена состојба, на другата страна е 2 X зголемување, исклучително јасна сликата без дисторзија, обезбедување на девојката да се направи совршен шминка или веѓа tweezing исто така, им овозможи таа да се провери дури и на најмалите детали на вашата шминка, Идеални за секојдневна употреба.Инспиративни Новина Присутни : Лични шминка огледало со врежани букви "таа верува дека таа може да значи таа не ".Совршен Подарок Идеја : Ова компактно огледало е совршен подарок за учител благодарност, пензионирање, нови училишни ден, роденден, Божиќ, Денот на Мајката, денот на Вљубените, bachelorette партија, дипломирањето партија, свадба и така натаму.Донесе скапоцени спомени, кога таа го користат секој случај.Големина : 2.Покаже колку ти е љубовта на нејзиниот со апсолутно најдобар дар што таа дефинитивно ќе љубов.

Основни карактеристики

Најдобри понуди