• Обновено
Аква Проток Airbrush Основно 6 Боја за Полнење за, Ткаенина, Кожа Боја бојата Сет, 2 мл. Шишиња

Аква Проток Airbrush Основно 6 Боја за Полнење за, Ткаенина, Кожа Боја бојата Сет, 2 мл. Шишиња

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Бои вклучени се : Т-102 Жолта Чиста, T-107 Црвено Чиста, Т-111 Сина Чиста, Т-153 Хавајски Зелена, Т-118 Џет Црна, O-900 Бела Нетранспарентно.Брилијантен, водата базирани на бои со ненадмината издржливост и добра четка перформанси.Боите се подготвени да спреј директно од шише.Измијте брзи Резултати на Ткаенини, Leathers, Платно, Дрво, Керамика, Глина, Тули и повеќе.Направен во U. S. A. Брилијантен, живописни бои со ненадмината издржливост и добра четка перформанси.На база на вода.Еколошки звук.Направен во U. S. A. Бои вклучени се : Т-102 Жолта Чиста, T-107 Црвено Чиста, Т-111 Сина Чиста, Т-153 Хавајски Зелена, Т-118 Џет Црна, O-900 Бела Нетранспарентно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди