• Обновено
G4U Кофеин Шампон за Чистење на Косата, Губење на Косата и Раст на Косата на Мажите и Жените. Природни Сулфат Слободни Шампон со DHT Блокатори. Кофеинот Биотин Видов Palme

G4U Кофеин Шампон за Чистење на Косата, Губење на Косата и Раст на Косата на Мажите и Жените. Природни Сулфат

Rating 
DEN 646.80

Залиха
Во магацинот.

Помага да се хидрат и придавам влогови на вашата коса.Уникатна комбинација на природни и квалитетни состојки како што се кофеинот, биотин, keratin, ниацин, ketoconazole (0.5%) : го Промовира здрав скалп со намалување на првут и flaking.

Основни карактеристики

Најдобри понуди