• Обновено
CYHO Тенка Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel;Екскурзија, 190x27(MM), Сина, 7 (Проекти) Четка за заб?

CYHO Тенка Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel;Екскурзија,

Rating 
DEN 120.96

Залиха
Во магацинот.

Применливи Прилики : Тоалет;Туш кабина;Сместување;Поднесување Куќа;за Домаќинството;Travel;Екскурзија;Бизнис Патување, Куќи;Изнајмување на Соба Боја : Сина Материјали : Acrylonitrile Butadiene Styrene Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 98(G) Висина/Дебелина : 190(MM) Дијаметар : 27(MM) Пакет се Вклучени : 7 (проекти) Четка за заби Складирање Случаи Карактеристики : четката за складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и го спречува четка за заби од deforming четката за складирање кутија има мазен изглед, и транспарентна кутија телото го прави лесно да се најдат предмети Постои одводнување дупка на дното на четката за складирање кутија, која ефикасно ги дистрибуира влага и да се чува на влакната сува Овој фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитетни материјали четката складирање кутија е мал и исклучителна, оставајќи го вашето патување полесно Четка за заби складирање кутија може да се сместат четка за заби одделно, чиста и хигиенски Овој производ е направен од внимателно избраните материјали, кои се еколошки и здрави, и да се грижи за здравјето Складирање кутија со капак, прашина-доказ и загадувањето на околината-доказ, поздрав складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, направени на подебел материјал, и има подолг рок услуга живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди