• Обновено
X AUTOHAUX 1 Пар 51117378589 51117378590 Автомобил Предни Светла за Миење Млазницата Покрие Пластика за BMW F15 Х5

X AUTOHAUX 1 Пар 51117378589 51117378590 Автомобил Предни Светла за Миење Млазницата Покрие Пластика за BMW

Rating 
DEN 424.56

Залиха
Во магацинот.

Fitment : за БМВ Х5 2014-2018. Производителот Дел Број : 51117378590, 51117378589. Бренд нови светла за миење млазницата маска, лесно да го инсталирате и да го носат.Направени од издржлив материјал, ' рѓа доказ и за долго време услуга.Подобрување на ефикасноста и добра сигурност.Одлична замена за вашите стари и искршени светлата за миење млазницата капак.Издржлив и лесен за употреба.Стабилни карактеристики, добра сигурност.Добар натпревар, лесна инсталација.Одлична замена за вашите стари и искршени светлата за миење млазницата капак.Ова е не-ОЕМ производи, додаток само!.Материјал : Пластика.Боја : Сива.Димензија : 10x6.5х5.2cm / 3.94"x2.56"x2.05"(L*W*H).Поставување на Возило : Право, Лево.Производителот Дел Број : 51117378590, 51117378589. Ве молиме овозможи 1 до 6 мм разликата се должи на рачно мерење.Нема наставата се вклучени.Професионалната инсталација е препорачливо. 1 Пар x Светлата за Миење Млазницата Капак (Десно).

Основни карактеристики

Најдобри понуди