• Обновено
HLZC 6 Парчиња Тело Scrubber & Exfoliating Комплет Вклучува Назад Scrubber Бања Ракавица Pumice Камен Туш Капа (Зелен)

HLZC 6 Парчиња Тело Scrubber & Exfoliating Комплет Вклучува Назад Scrubber Бања Ракавица Pumice Камен Туш Капа

Rating 
DEN 167.76

Залиха
Во магацинот.

Во споредба со традиционалните бања четка, тоа е помек и може да се чистат кожата добро.Тоа е машина перат и долготрајни.Таа има добра exfoliating текстура, без да се премногу груби од двете страни.Работи страшни за миење на назад и да ги добиете сите суви умираат на кожата off.Употреба на рачни scrubber да се мијат одмор на вашето тело.Користете pumice камен да се отстрани нога callus.Совршен бања сет за чистење и exfoliating.Повеќето природен и здрав начин да се грижи вашето тело и да ви помогне да ги менувате проблеми со кожата.Можете да добиете 1 x Назад Scrubber, 1 x Бања Ракавица, 1 x Туш Букет, 1 x Pumice Камен, 1 x Туш Капа, 1 x Кука.Две-боја Туш Букет : Екстра голема колекција на мрежа loofahs за подолго траење пенливата.Еднократно, Трајни & Водоотпорен Туш Капа - Тоа се задржи вашата коса, сува ефикасно кога се искапеш.Rotatable Ѕид Кука : Еден пакет со четири куки, моќен функционалност за да се зачува простор.Како да се Чисти Ткаенина Назад Scrubber & Ракавица?Тоа е машина перат.Пакет Содржи : 1 x Назад Scrubber 1 x Бања Ракавица 1 x Туш Букет 1 x Pumice Камен 1 x Туш Капа 1 x Кука Имајте на ум : може да биде благо боја разликата се должи на светлина или monitor settings.Ве молиме да се биде внимателен, ако имате чувствителна кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди