• Обновено
HAIRATIN Коса Зграда Влакна за Проретчена Коса & Губење на Косата (ТЕМНО КАФЕАВА боја) | Undetectable и Природни | 28G Шише | Целосно се Крие Губење на Косата | Коса Thickener & Topper за Фи

HAIRATIN Коса Зграда Влакна за Проретчена Коса & Губење на Косата (ТЕМНО КАФЕАВА боја) | Undetectable и Природни

Rating 
DEN 1894.80

Залиха
Во магацинот.

НАПРАВЕНИ СО КЛИЕНТОТ ВО УМОТ : Нашите природни, Суровост-Слободен Коса Градење на Влакна се направени под строги стандарди за квалитет во нашите Канадски објект.Ова значи дека конечно може да се покрие ќелава места, чистење, и patchiness низ вашиот храмови, дел, круната, и страни.Ние одговорно и одржливо извор само најдобрите состојки за да се создаде супериорен - уште прифатлива - производ кој работи далеку подобро од другите keratin влакна брендови!.Hairatin НЕ е растворлив како и други брендови, што значи нашиот бренд ќе трае во текот на целиот ден долго!.Промена на вашата коса денес со Hairatin.ПРИКРИЕ ГУБЕЊЕ на КОСАТА ВЕДНАШ – Hairatin со ре-еволуцијата е направен од keratin честички кои magnetically се придржуваат до вашиот постоечки вртење на косата станува погуста и целосни да се намали видливоста на вашиот скалп.Hairatin природно се вклопува со вашата природна коса за да се обезбеди инстант резултати.Едноставно изберете косата thickener влакна сенка мислите дека повеќето ќе тесно натпревар вашата природна боја на косата, го купите, и да се обиде тоа. 1000 е на клиенти веќе имаме тестирани нашите производи и се поврати нивната доверба, додека со користење на Hairatin.Само сува коса, се применуваат Hairatin, врзете ја со hairspray, а вашата коса ќе биде ветер, дожд, и пот-отпорни!Може да ги Hairatin исклучување со голема количина на вода на крајот од денот.РАБОТИ НА СИТЕ ТИПОВИ КОСА ЗА ЖЕНИ & МАЖИ – Hairatin работи веднаш за двете жени и мажи!Работи и на тенки, целосна, директно, брановидни, кадрави, и coily коса видови. 8 БОИ на РАСПОЛАГАЊЕ за ДА се ОБЕЗБЕДИ СОВРШЕН НАТПРЕВАР - уникатна боја-натпревар формулација им овозможува на Hairatin да биде сосема undetectable и да комбинација со вашата природна или обоена боја на косата.Ако бојата не е во право, едноставно порака на нас и на нашите во куќата Грижа на Клиентите како Тим ќе ви помогне да го најдете вашиот совршен натпревар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди