• Обновено
16 годишна Девојка Роденден Подарок, Шеснаесет Роденденски Подарок за Девојки Тинејџерите, Компактно Огледало Шминка, Среќен 16-ти Роденден за Најдобри Пријатели Се

16 годишна Девојка Роденден Подарок, Шеснаесет Роденденски Подарок за Девојки Тинејџерите, Компактно Огледало

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

34 мл) Стил - Мода, практични, 16-ти Роденден Подарок Пакет : 1pcs Розово Злато Компактно Огледало за 16 Години Девојки 1pcs Сомот Подарок Торба Топло Совети 1.Подароци за 16-ти Роденден Девојка - Спакуван во сомот торбичка, подготвени за давање на подарок!Совршен 16-ти Роденден подароци поставени за секој кој е претворање на 16.Еден сентиментален подарок за тинејџерите, било да е тоа, сестра, ќерка, внука, или внука.Слатка 16 Подароци за Девојки Слатка роденден подарок за некој кој е роден во 2005 година, само се врти шеснаесет, симпатична и значајна среќен 16 годишниот роденден подароци за тинејџерски девојки семејства, деца најдобри пријатели.Големина : 65mm(2.Околу вас,сите кои те сакам.Ви благодариме.Виткање Компактно Огледало Шминка - Ова козметички огледало е пренослив и лесни, на огледалото школка е направен од нерѓосувачки челик, што е тешко и не е лесно да се деформирани и не избледуваат.Роденденски Подароци за 13-годишната Девојки - совршен светкавиот шминка огледало за да ја одбележат 16 години во животот на една прекрасна млада дама.Двоен-Страна Преносни Огледало - 1× Страна ја покажува кристално јасна рефлексија, за да бидете сигурни дека вашиот кармин, eyeliner и косата се во совршена состојба, на друга страна е 2× зголемување, да обезбеди повеќе детали на лицето, да се обезбеди да се направи професионален совршен шминка, се грижи за секој убавина детали.Ве молиме кора исклучите некоја заштитна фолија на површината на огледалото, откако ќе ја добијат.16-ти Роденден Подарок за Ќерка - Оваа мини џеб огледало изгравирани со 'на Возраст од 16 до совршенство ,Зад вас,сите вашите спомени.Бидејќи снимање агол и светлината се различни, Па боја ќе бидат различни од слика да се прикаже.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи како е можно поскоро.

Основни карактеристики

Најдобри понуди