• Обновено
Buckley Ruff Puffs Зачинет Светло & Крцкава Куче Третира, 4 Унца

Buckley Ruff Puffs Зачинет Светло & Крцкава Куче Третира, 4 Унца

Rating 
DEN 287.52

Залиха
Во магацинот.

Buckley Миленичиња им го гарантира на сите производи за квалитет и свежина.Ruff Puffs се создаваат во човечкиот објект и се глутен слободни и кошер!.Или само да им каже што ги сакам!Направен во една човечки одделение објект.3 Калории по третираат!Тие се одлични за секоја кученца бараат ниско ниво на калории закуска и работат одлично како уникатен и забава алтернатива за бисквити.Се советува, ние не може да гарантира какви било производи се продаваат од страна на не-овластен 3 страна на продавачот.Здрава - Не Е Вообичаениот Сирење Издувам!Направени Со Специјална Мешавина На Pearled Шеќерна Трска И Ориз.Вкусни! - Крцкава Текстура Дека Кучињата Пукнам За.

Основни карактеристики

Најдобри понуди