• Обновено
Изедначува Коса Regrowth Третман, 6 Лименки, Шест Месеци Снабдување, Пена, За Мажи

Изедначува Коса Regrowth Третман, 6 Лименки, Шест Месеци Снабдување, Пена, За Мажи

Rating 
DEN 1414.80

Залиха
Во магацинот.

Миноксидил Тематски Аеросол, 5%, Пена. -Миноксидил Тематски Аеросол, 5% (Пена). -Коса Regrowth Третман за Мажи. -Стимулира фоликулите на косата и е клинички докажано за да помогне да генерира повторно растење на косата. -За мажите кои имаат општо чистење на косата на врвот на главата. -Unscented, лесен-за-користење пена тематски третман.Инструкции : се Применува половина capful 2 пати на ден да се скалпот во губење на косата област; масажа во скалпот со прстите, а потоа се мијат рацете добро; види прилог упатство за целосна насоки за тоа како да ги користат; користење на повеќе или почесто нема да ја подобри резултати; континуирана употреба е потребно да се зголеми и да ја задржите вашата коса regrowth или губење на косата ќе започне повторно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди