• Обновено
Scribbles Двојна Боја Совети, Неонски

Scribbles Двојна Боја Совети, Неонски

Rating 
DEN 35.76

Залиха
Во магацинот.

Ставете директно на ткаенина за да додадете креативни димензионални детали и акценти; Првично шише со стегајќи надвор мала количина на боја; Избрише совет чисти.Сува рамен 4 часа и се мијат по 72 часа (пак внатре кон надвор).Содржи : (3) 1.1 fl мл. (32.5 m L) шишиња со сјајна 3 D ткаенина боја во неонски зелена, неонски портокал, неонски розова, секој со двојно совет за апликација.Им даде на вашите проекти супер интензивен димензионални ефекти со Scribbles Двојно Совети!Секоја боја е опремен со двојно-линија совет кои се создаваат две ленти на боја на едно време.Двојно Совети се одлични за doodling и создавање драматични дизајни на површини со смели 3 D боја.Пакет вклучува три 1.1 fl.оз.стравува дека сува трајно.Остварување на вашите проекти поп со смели бои и луди кул креативност од Scribbles Двојно Совети!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди