• Обновено
KX3 Спортски од Kristin Армстронг Карбонски Влакна Велосипед Handlebar 31.8 mm Планината за Garmin Edge Компјутери 20, 25, 130, 500, 510, 520, 530, 820, 830

KX3 Спортски од Kristin Армстронг Карбонски Влакна Велосипед Handlebar 31.8 mm Планината за Garmin Edge Компјутери

Rating 
DEN 1558.80

Залиха
Во магацинот.

Ние двајцата знаеја дека ние ќе reenter велосипедот бизнис во некоја точка во иднината со желба и страст да се направи нешто подобро.Произведени со користење на state-of-the-art јаглерод фалсификување, на X1 е силна, светлина, и не мора замор карактеристики на други материјали.Како воопшто сме се нашите започнете со KX3 Спорт?Што доведува до 2016 година Рио Олимпијада, ние зачекори далеку од компанијата што ја ко-основач на кои се продава компјутер месеци и други велосипед компоненти направени од машински алуминиумски.Јаглерод безбедно за оние скапи јаглерод барови.По две години истражување на јаглерод производствени технологии и процеси, проектирање месеци, за производство на инструментално, и се разбира, минува низ бројни прототип циклуси, веруваме дека имаме развиена совршен додаток на вашиот компјутер и велосипед : на KX3 X1 Планината.И секој X1 Планината е единствена и е дизајниран за да се надополни вашиот велосипед, да не одвлекува вниманието од тоа.На KX1 Од Пред Компјутер Велосипед Планината е дизајниран за позиција на вашата Garmin компјутер во идеална гледање позиција." Нашите KX3 месеци се доказ за тоа.Карбонски влакна е силна, лесни, не исчезнат, не ги кородираат, не вибрираат, и ние мислиме дека тоа е убава.Всушност, еден од Kristin е омилен mottos е : "Извонредност е во деталите.Одлично за патот велосипеди, планински велосипеди, велосипеди авантура, и чакал велосипеди.Планината : 31.Доживотна гаранција!Лесен, силен, возела со најдобрите.Интерфејс : за Вбризгување на Пластични Garmin ¼ Пак се Компатибилни.8 mm; лево-страна планината; Тежина : 34g.Тоа е кога ние погледна во постоечките компјутерски планината бизнис и побара од нас зошто да не карбонски влакна?Речиси сè друго на нашите велосипеди денес е направен од јаглерод.

Основни карактеристики

Најдобри понуди