• Обновено
TickledPet Риба Кожата Куче Третира - Исланд Диви Фатени Треска - Една Состојка Жито Слободни Chews

TickledPet Риба Кожата Куче Третира - Исланд Диви Фатени Треска - Една Состојка Жито Слободни Chews

Rating 
DEN 398.40

Залиха
Во магацинот.

САМО ЕДНА СОСТОЈКА : Ова високо протеинска куче џвакање е направен само со дехидрирани диви фатени Исланд треска и полни со Омега-3s.СТОМАТОЛОШКИ КУЧЕ ЛЕКУВАЊЕ на : Ублажи на овие долготрајни стоматолошки chews може да помогне во чистење заби и поддршка на здрави непца.ЧОВЕКОВИТЕ ОДДЕЛЕНИЕ : Tickled Pet риба кожи ги исполнува ригорозни стандарди за безбедност да се користи етикетата "човечкиот одделение', да се обезбеди највисок квалитет на куче третира дека можете да јадете себе!.СИТЕ ПРИРОДНИ : Оваа здрава куче џвакање е направен со никакви нус-производи, конзерванси или спојници и е 100% одржливо fished.Секоја кеса има 6 оз на чиста долготрајни куче лекување на блаженство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди