• Обновено
TOPINCN 25M/82ft Црево Наводнување Наводнување капка по капка Комплет Автоматско Наводнување Опрема Поставена за Стаклена Градина Цвет Кревет Патио Тревник

TOPINCN 25M/82ft Црево Наводнување Наводнување капка по капка Комплет Автоматско Наводнување Опрема Поставена

Rating 
DEN 1142.40

Залиха
Во магацинот.

Секој млазницата може да се прилагоди индивидуално, тоа може да одговори на вода на побарувачката на различни растенија во едно време.Те спаси од пречеше вашите соседи да ви помогне да се грижи за вашиот растенија кога сте подалеку.Едноставен за инсталација, без копање или водоводни вештини.Тапа конектори се достапни за G1/2in или G3/4in тема чешми.Во споредба со manual (рачно полевање, на растенијата наводнување капка по капка систем може да се намали потрошувачката на вода и до 70%.Прецизност полевање може да се обезбеди право количина на вода токму во коренот.Широк спектар на примена, погодна за наводнување, наводнување капка по капка, atomization градина, земјоделството, тревник, стаклена градина.Функција : 1. Направени од високо квалитетни пластични, цврсти и издржливи, има долга srevice живот.Многу додатоци се вклучени, заштеда на време, напор и пари.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Наводнување Set Material : Пластични Црева Должина : Околу. 25m/82ft Weight : Прибл.557g/19.6 oz Application : наводнување, наводнување капка по капка, atomization градина, земјоделството, тревник, greenhouse Package Листа : 1 x 25m Hose1 x Тапа Connector54 x Додатоци Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Основни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Irrigation Set
Material:
Plastic
Hose Length:
Approx. 25m/82ft
Weight:
Approx.557g/19.6oz
Application:
Garden irrigation, drip irrigation, atomization garden, agriculture, lawn, greenhouse
Package List:
1 x 25m Hose1 x Faucet Connector54 x Accessories :
1. Please allow 12cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри понуди