• Обновено
NUOBESTY Десктоп Складирање Фиока Козметички Шминка Организатор Пластични Фиока Организатор 3 Фиока Мини Десктоп Фиоки Home Office Табела Складирање (Розева)

NUOBESTY Десктоп Складирање Фиока Козметички Шминка Организатор Пластични Фиока Организатор 3 Фиока Мини Десктоп

Rating 
DEN 470.16

Залиха
Во магацинот.

Тоа може да го спаси вашиот ден од досадни, одземаат многу време во потрага и стрес.Сè е полесно и побрзо да се најде со нашите чување на кутии, така што ќе не мора да се пребарувај низ купови дребулии на масата.пластична маса фиоки.Заштитете го вашиот работи ќе се стави во од прашина, нула, нечистотија и други штети.пластична маса фиоки.Направи убав материјал, оваа кутија за складирање се издржливи и безбедни.пластична маса фиоки.Погоден за чување на слушалка канапи, дребулии, канцелариски материјал, jewelries, медицина итн.фиока кутија единица.Со фиока дизајн, ќе дознаете вашиот мал дребулии брзо.пластична маса фиоки.Опис Десктоп Складирање Фиока Козметички Шминка Организатор Пластични Фиока Организатор 3 Фиока Мини Десктоп Фиоки Home Office Табела Складирање Карактеристики - Материјал : ПП,- Боја : Розова боја, Големина : 23 X17. 5 CM, Пакет Вклучувајќи 1 x Складирање Кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди