• Обновено
Thinvik Велосипед Надвор Пред Планината Компатибилен со Garmin GPS Велосипедизам Работ 1030 830 820 810 800 530 520 510 500 200 130 25.Gopro-Надвор Пред Велосипед Планината за 31.8 mm/25.4 mm Велосипед

Thinvik Велосипед Надвор Пред Планината Компатибилен со Garmin GPS Велосипедизам Работ 1030 830 820 810 800

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

【Компатибилен Со】Компатибилен со Garmin Edge 1030 830 820 810 800 530 520 Плус 520 510 500 200 130 25,велосипед светла и Go Pro акција камери и Garmin Varia Радар,Varia RTL510. 【Врвен Материјал】Трајни и здрав материјал.Направени на висока јачина алуминиум, ЦПУ елоксирани, со голема сила, лесни, и отпорност. 【Целосно Опремени】Да се сместат повеќе велосипед рачки, пакетот доаѓа со 1*велосипед планината+1*на Spacer за 25.4 mm handlebar+1*Клип за Gopro и велосипед светлина. 【Лесен за Употреба】Брзо и лесно да се качи-пакувањето на производот е опремен со завртки за инсталирање на планината.Затоа, тоа е само потребно да инсталирате планината на handlebar на велосипед со шрафцигер, а потоа да инсталирате Garmin Edge, Go Pro Акција Камерата, или возење велосипед светлина во зависност од ситуацијата. 【24 часа во текот на повик】Ако имате било какви прашања во врска со производот,само нас контакт,ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Материјал : Алуминиум легура+пластичен цемент Прилог забелешка : оригиналниот менгеме големина на овој GPS планината е 31.8 mm, ако сакате да го инсталирате на 25.4 mm велосипед handlebar, треба да го додадете spacer во пакетот на велосипед handlebar.Пакетот Вклучува : 1*велосипед планината 1*на Spacer за 25.4 mm handlebar 1*Клип за Gopro и велосипед светлина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди