• Обновено
Природниот Раст на Косата Масло со Биотин и Castor, Раст на Косата Серум за Подебели Подолго Здрава Коса, Промовира Коса Regrowth, да се Спречи Опаѓањето на Косата и Прорет?

Природниот Раст на Косата Масло со Биотин и Castor, Раст на Косата Серум за Подебели Подолго Здрава Коса, Промовира

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

【ПОДЕБЕЛИ & ЗДРАВА КОСА】 косата го губи сјајот, да стане сува и лесно да се скрши, bifurcate и е проретчена коса е знак на здравствени проблеми.Нашите хранлива формула Биотин раст на косата масло има моќни ги штити и храни косата функција.Тоа може да го намали опаѓањето на косата, подмладување на фоликулите на косата и ја промовира раст на косата.Косата станува погуста, подолг и поздрав. 【КОСА ПОПРАВКА ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА】 Косата Масло помага во поправка на оштетена коса, кршливи, и frizz.Нашата коса масло може да се користи за сите типови коса - нормална, сува, мрсна, оштетени, боја третирани, чистење, или етнички. 【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ СОСТОЈКИ】 Природни состојки Женшен екстракт, Џинџер корен екстракт, Кофеин, рицинус, масло Нане, Биотин се хармонично се совпадна.Промовира циркулацијата на крвта од главата, ја нормализира скалпот функција, подобрување на коса фоликул функција и го негуваат вашата оштетена коса.Затоа, таа има добар ефект на промовирање на растот на косата, подобрување на косата истрајност и спречување на губење на косата.Велат bye-bye за губење на косата!. 【ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ & НЕЖНО】Оваа Биотин раст на косата серум е лесно да се примени и нежна формула.Не - parabens, не-глутен, не-сулфати, не-parfum.Раздавам 2-3 капки масло врз главата.Користење на прстите нежно масажа во скалпот.Дозволите 2-3 минути за коса масло за целосно да се апсорбира. 【РАСТ на КОСАТА НАФТА за МАЖИ & ЖЕНИ】На раст на косата масло работи добро за Мажите и Жените.Совршен подарок за луѓе со проретчена коса, оштетена коса, оддалечување на косата и косата.Со оваа прекрасна биотин раст на косата серум, конечно може да имаат густа и lustrous на коса сте секогаш сакав!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди