• Обновено
Преносни Мини Машина за Перење На Алишта,Количка за Машина за Миење Лесни Ултразвучно Турбина за Миење USB Напојува Патување Перење Миење Виткање Машина за Перење А?

Преносни Мини Машина за Перење На Алишта,Количка за Машина за Миење Лесни Ултразвучно Турбина за Миење USB Напојува

Rating 
DEN 2471.76

Залиха
Во магацинот.

【Издржлив Материјал】машината За перење е направено на животната средина заштитна ABS и TPR материјали и е издржлив .Може да носат околу 1 кг на облека тежина.Забелешка : ве Молиме инсталирајте ја вшмукување чаша на дното на миење на слив или кофа, не се криви ѕид. 【Автоматско Затвори】USB напојување, DC 5 V.Машината за перење автоматски ќе се исклучи по работи за 30 минути , и потоа рестартирајте го USB приклучокот по една минута. 【Ултразвучно испитување Вибрации Ефект】 ултразвукови вибрации ефект симулира рачно чистење за темелно чистење и спречување на јазли. 【Вода и Електрична енергија Заштеда на】 Овој пренослив машина за перење е единствен дизајн, погоден за лична перење .Преносни машина за перење не само што заштедува една третина од водата, но, исто така заштедува електрична енергија од машината за перење. 【Соодветни Објекти】мини машина за перење е многу погоден за миење светлина облека, како врски , маици, долна облека и бебе облека, кои треба да се мијат одделно.Како машини за зеленчук и овошје.Малата големина дизајн за да се стави во џеб или чанта.Погоден за студенти, туристи и деловни луѓе.Големина : blue+сина Features : Suitablefordormitory,apartment,apartment,RV,etc.Convenienttocarry,verysuitablefortravel,camping,etc.Suitableforpersonalcleaningforabout1kgofwater Спецификации : Интерфејс : USB Ratedvoltage : DC10 V Inputvoltage : DC5 V Inputcurrent : 3А Cleaningtime : 30minutes Forwardandreverseloading : 200 RPM Forwardandreversetime : 15seconds Turboworkingtime : 5minutesswitching Ultrasonicworkingtime : switch60seconds Foldedsize : about320x320x55mm/12.60x12.60x2.17inches Expandedsize : about320x320x240mm/12.60x12.60x9.45inches Packing List : Ultrasonic Portable Washing Machine*1 Белешки : 1.Duetomanualmeasurement,theremaybeatoleranceofabout0.1to0.2inches(about0.25cm).Thankyouforyourunderstanding.2.Duetothedisplayandshooting,theremaybeacolordifferencebetweenthepictureandtheactualproduct.Pleaserefertotheactualproduct.

Основни карактеристики

Најдобри понуди