• Обновено
Rrina 150Pcs M4/М5/M6/М8 Хексадецимален Ален Главата Socket Set Завртки Копачка Завртка Завртки Асортиман Комплет,12.9 Класа Легиран Челик Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точк?

Rrina 150Pcs M4/М5/M6/М8 Хексадецимален Ален Главата Socket Set Завртки Копачка Завртка Завртки Асортиман Комплет,12.9

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на 12.ПОГОДЕН ЗА : Производство машина поправи, дома уред на поправка, комуникациска опрема , рачки на вратите, тапа, светлосни тела, копчиња, вооружување поправка, водоводџија и други мали поправки околу продавница, гаража или дома и така натаму.ИЗДРЖЛИВИ ПОДЕЛЕНИ СКЛАДИРАЊЕ СЛУЧАЈ : Сите Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точка Завртки се спакувани во кутија со големина на етикетата и divider, лесно да се складира и нема да се измеша.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Завртка 6 големини M4x10mm-40 Pcs M5x8mm30 Pcs M6x6mm20 Pcs M8x8mm20 Pcs M8x12mm-20 Pcs M8x16mm-20 Pcs Клучеви4 Pcs Клип1 Pcs ЗАБЕЛЕШКА : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.КЛИЕНТИ СЛУЖБА : Ние ќе го поддржи garrantee и 100% пари гаранција за вашиот проблем, покрај тоа, ние нудиме 24 ЧАСА секогаш онлајн услуга, добредојдени да се дојде до нас, доколку ви треба помош.ПЛАСТИЧНИ ТОПЛИНА ПЕЧАТ ПАКУВАЊЕ : Практичен и удобен на пакување кутија, Сите Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точка Завртки се спакувани во еден издржлив и здрав кутија, ова поле може да се користи за складирање кутија.ИЗДРЖЛИВИ ПОДЕЛЕНИ СКЛАДИРАЊЕ СЛУЧАЈ : Сите Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точка Завртки се спакувани во кутија со големина на етикетата и divider, лесно да се складира и нема да се измеша.ПАКУВАЊЕ КОЛИЧИНА : 150 Pcs Содржи Вклучени : Завртка 6 големини М4*10мм, М5*8мм, M6*6mm, М8*8мм, М8*12mm, М8*16mm, 4 Pcs клучеви, 1 Pcs клип.ТОПЛО СОВЕТИ : Производи содржат мали делови, ве молиме не дозволувајте деца да си играат, да се спречи inadvertent проголта.ПЛАСТИЧНИ ТОПЛИНА ПЕЧАТ ПАКУВАЊЕ : Практичен и удобен на пакување кутија, Сите Внатрешни Хексадецимален Вози Куп-Точка Завртки се спакувани во еден издржлив и здрав кутија, ова поле може да се користи за складирање кутија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди