• Обновено
S-Кривата НА-100 PETG 1 Оддел најголемиот Дел Фармацевт со Пред Пристап, 1/4 Дебелина, 12 Ширина, 16 Висина, 6 Длабочината, Јасно

S-Кривата НА-100 PETG 1 Оддел најголемиот Дел Фармацевт со Пред Пристап, 1/4 Дебелина, 12 Ширина, 16 Висина,

Rating 
DEN 4560.00

Залиха
Во магацинот.

Достапни во 1/4" PETG материјал-безбедно со ИПА.Штити од латекс озонската деградација.Уникатен Фармацевт Порта уверува "на прво место во првиот надвор" употреба.Месеци до ѕидот или без да стои.Целосна должина зглоб за дополнителна издржливост.Дизајниран за да ги заштити ракавици, bouffants, чевли опфаќа, итн Лесен пристап и уверува во прва/прв од употреба.Ѕид месеци или слободна стои/ѕид заградата на назад.Пламен полиран рабови за мазност.Уникатен издавање порта обезбедува.

Основни карактеристики

Најдобри понуди