• Обновено
5 Двор Вредност Пакет / 3 Инчи Долго Шипки Дополнителните Украси/Стил# DB3 Боја: Злато со Сини Насловот C4T (15 Метри / 4.6 Метри)

5 Двор Вредност Пакет / 3 Инчи Долго Шипки Дополнителните Украси/Стил DB3 Боја: Злато со Сини Насловот C4T

Rating 
DEN 587.04

Залиха
Во магацинот.

Традиционален дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 3".Мека сјај.Направени од Полиестер Предиво со Памук Додатен.Плетени Насловот.Ова со полно тело 3" Шипки дополнителните е традиционален дополнителните совршен за ивица завеси, перници, фрла и valances.Може да се користи врз основа на лабава опфаќа и тапациран мебел.Овој стил се достапни во различни бои и големини.За пребарување "Deco Pro Шипки Fringe" за да ги видите и да најде дополнителни боја и должина опции.Предиво Содржина : 51% Полиестер (Надворешноста Предиво) Додатен : 49% Памук Препорачува за Нега Инструкции : Измијте се со ладна вода со слични бои, висат сува Продаваат во 5 Двор Вредност Пакети (15 Ft / 4.6 Метри).

Основни карактеристики

Најдобри понуди