• Обновено
Ybm Дома Сребрена Мрежа Фиока Кабинет и или Полица Организатор Бин, Училиште Снабдување на Држач за Статистика Десктоп Организатор Кошница 1594 (3x6)

Ybm Дома Сребрена Мрежа Фиока Кабинет и или Полица Организатор Бин, Училиште Снабдување на Држач за Статистика

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Пакет Димензии : 16.256 cm (L) X 7.874 cm (W) X 5.588 cm (H).Пакет Тип : Caddy.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 1594. Обезбедување на квалитет на услуги и производи од своето основање, YBM Дома уверува сите на своите клиенти дека тие ќе бидат целосно задоволни со сите купувања.Фиока Продавници се одлични за секој дом или канцеларија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди