• Обновено
ДДП Сет на 24 АВТО-Заклучување Сунѓерот Форцепс 6 Тело Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик

ДДП Сет на 24 АВТО-Заклучување Сунѓерот Форцепс 6 Тело Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

СЕТ НА 24 АВТО-ЗАКЛУЧУВАЊЕ СУНЃЕРОТ ФОРЦЕПС 6" ТЕЛО ПИРСИНГ НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА.ДДП СЕТ НА 24 АВТО-ЗАКЛУЧУВАЊЕ СУНЃЕРОТ ФОРЦЕПС 6" ТЕЛО ПИРСИНГ НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.

Основни карактеристики

Најдобри понуди