• Обновено
CDQYA Четка Носителот Calligraphy Украси Махагони Студент Пен Носителот Пен Носителот

CDQYA Четка Носителот Calligraphy Украси Махагони Студент Пен Носителот Пен Носителот

Rating 
DEN 4992.00

Залиха
Во магацинот.

Бројот на игли : 12 игли. 31*6.5*45 (должина*ширина*висина, единица CM).Лесен за чување, не е лесно да падне.Лесно да се инсталира, од суштинско значење за проучување.Исклучителна carvings дека ќе траат вечно.Бројот на игли : 12 needles31*6.5*45 (должина*ширина*висина, единица CM)Лесен за чување, не е лесно да се падне off Easy да се инсталира, од суштинско значење за study Exquisite carvings, која ќе трае forever Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди