• Обновено
uxcell 12Pcs M3 x 300мм Целосно Навој Род 304 од не ' Рѓосувачки Челик Десната Рака Теми

uxcell 12Pcs M3 x 300мм Целосно Навој Род 304 од не ' Рѓосувачки Челик Десната Рака Теми

Rating 
DEN 359.76

Залиха
Во магацинот.

304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.Целосно навој прачки се широко применети во многу наврати.Се користи за собранието прицврстување, завртка во навој ореви или прислушувани дупки.Тип : Целосно Навој Род;Боја : Сребро Тон;Конец Кол : M3. ;Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик;Вкупна Должина : 100mm / 3.93 инчен;Тема : Десната Рака Конец;Конец Теренот : 0.5 mm.Опис : 304 од не ' рѓосувачки челик, обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.Целосно навој прачки се широко применети во многу наврати.Се користи за собранието прицврстување, завртка во навој ореви или прислушувани дупки.Спецификации : Тип : Целосно Навој Rod Color : Сребро Tone Thread Кол : M3 Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Total Должина : 300mm Thread : Десната Рака Thread Thread Теренот : 0.5 mm Package Содржина : 12 x Навој Род.

Основни карактеристики

Најдобри понуди