• Обновено
CDQYA Пен Носителот со Пишување Четка Виси Едноставен и Модерен Студентот Студиска Четири Богатства Ретро Пен Носителот со Пишување Четка

CDQYA Пен Носителот со Пишување Четка Виси Едноставен и Модерен Студентот Студиска Четири Богатства Ретро Пен

Rating 
DEN 6048.00

Залиха
Во магацинот.

Исклучителна carvings дека ќе траат вечно.Tenon и tenon структура, силни и издржливи.Лесен за чување, не е лесно да падне.Мило виси игла / не е лесно да падне. 6 бода предниот и задниот дел, 12 бода во вкупно.Исклучителна carvings, која ќе трае forever Tenon и tenon структура, силна и durable Convenient чување, не е лесно да се падне off Groove виси игла / не е лесно да се падне off6 бода предниот и задниот дел, 12 бода во total Package Содржина : 1 * Calligraphy пенкало holder The убавината на рачно изработени ретро carvings, прецизната изработка, како и употребата на традиционалните врежана изработка.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Answer : ___________________________ Note : Ние само го продаде пенкало носители, остатокот се покажува, не се вклучени, за повикување само.

Основни карактеристики

Најдобри понуди