• Обновено
Koala Стил Шема За Носење За Nintendo Switch Заштитна Преносни Патна Торба Tote

Koala Стил Шема За Носење За Nintendo Switch Заштитна Преносни Патна Торба Tote

Rating 
DEN 143.76

Залиха
Во магацинот.

Најлон+ЕВА+Кадифе.Направени во САД или Увезуваат.Материјалот на оваа игра конзола за складирање торба е : најлон + ЕВА + кадифе.Оваа игра конзола за складирање торба е погоден за Префрлање конзоли за играта.Опремен е со удобни, не се лизга се справи со рака за лесно носење и мора да се има за патување.Оваа игра конзола за складирање торба е погоден за Префрлање конзоли за играта.Опремен е со удобни, не се лизга се справи со рака за лесно носење и мора да се има за патување.Оваа игра конзола за складирање торба има 10.2"×4.5"×2", можете лесно може да се одржи вашата конзола за игри и други мали додатоци, и може да се одржи 20 игра касети.Внатрешната мрежа џеб има патент за да се спречи додатоци од паѓање.Ние дизајн на различни убави и живописни модели за да го изберете од, да изберат еден да се заштити вашиот конзоли за играта, така што ќе може да уживаат во забавата на играта во секое време и насекаде.Тоа е многу внимателен да ги користите како денот на Благодарноста подарок или Божиќ подарок.Школка на играта конзола за складирање чанта е направен од хард ЕВА, која е прашина-доказ, носат-отпорни, и издржливи.Внатрешноста е направена од сомот материјал, кој е совршен за анти-падот заштита.Ги чисти редовно.Ние се обидуваме да ги задоволи потребите на секој гостин, ако наидат на проблеми купување на нашите tote торба, ве молиме контактирајте не директно.

Основни карактеристики

Најдобри понуди