• Обновено
Силиконски тело, грбот и нозете scrubber четка за туш или када, use - 30 екстра долг exfoliator за мажите и жените со екстра долг се справи со совршен за сува и влажна четкање

Силиконски тело, грбот и нозете scrubber четка за туш или када, use - 30 екстра долг exfoliator за мажите и

Rating 
DEN 263.76

Залиха
Во магацинот.

Спецификација на производот Боја : Blue Size : 30 во долги x 4.Нашите Нови Силикони Тело, Грбот и Нозете Scrubber & Четка е прилагодена за да се направи вашиот туш или када, незаборавно искуство.Кажете Збогум на Телото Акни - Нашата премиум туш и када, четка ви овозможува да разлиствам и масажа на делови од кожата, кои треба најмногу, подобрување на циркулацијата на крвта и помага на вашето тело ослободување несакани отпад.Ако не се задоволни на било кој начин, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе го замени вашиот производ, така што нашите силикони четки се последните оние што некогаш ќе треба да се купи.Лесно Да се Чисти И Да ги зачувате - Нашето тело чистење со четка е машина перат и доаѓа со Ѕид Кука и Патна Торба; Можете удобно да висат во вашата бања, чувајте ги подалеку, или да ја со вас на патувања секогаш кога ќе сакате да; погоден е за Мажите и Жените, како и сите типови на кожа.Разлиствам Како Pro35x повеќе хигиенски и ефикасен од обичен loofah, нашите силикони тело scrubber е комбинација на две влакната со различни нивоа на дебелина и може да се користи за сува или влажна четкање.Разлиствам Како Про - 35x повеќе хигиенски и ефикасен од обичен или гума loofah, нашите силикони тело scrubber е комбинација на две влакната со различна дебелина која ќе ви помогне да чистење дури и најпознатите хард-да-се постигне области за едно подлабоко, помеки се мијат.Со нов 2021 дизајн, нашиот четки се совршен секојдневна алатка за длабоко се мијат и здрава ексфолиране.5 cm wide Product Материјал : Храна-одделение и еко-пријателски силикони.5 во широк / 76 cm долги x 11.Машина washable Package вклучува : една Премија Сина Силикони Назад Scrubber, еден Ѕид Кука, и една Патна Bag Our Гаранција Ние се нудат живот производителот гарантира.Имаме Ви се Покриени - Ние сме убедени нашата премиум тело четка е совршен за вас и тоа е причината зошто ние ви нудиме цел живот производителот гаранција; Ако не се задоволни на било кој начин, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го замени вашиот производ, така што нашите scrubbers сте последната што некогаш ќе треба да се купи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди