• Обновено
VTech Магацинот и Пеат Прстени

VTech Магацинот и Пеат Прстени

Rating 
DEN 495.60

Залиха
Во магацинот.

Редење прстени се охрабрувачки мајмун кој се пали и игра мелодии и пеат-заедно песни; база wobbles за додава предизвик и забава.Забавни звуци и песни игра кога бебето прстени се рангирани; откријат броеви, бои, форми и музика. 5 шарени прстени и различни текстури промовира тактилни развој и бебето се игра; младата учење сложувач е одлична за бебето.Бебе редење играчка вклучува 40+ песни, мелодии, звуци и фрази.Бебе учење играчка е наменет за бебиња и мали деца од 6 месеци до 3 години; 2 AAA батерии вклучени за демо, користење на нови батерии за редовна употреба.Опис на производот Оџакот на прстени за музичко изненадување со Магацинот & Пее Прстени од VTech.Како вашето дете гради моторни вештини со редење на шарени прстени, интерактивна мајмун ќе светне и да игра мелодии и пеат-заедно песни.Мајмун, исто така ги поттикнува на вашето дете да магацинот на прстените со забава фрази кои се воведе бои, форми и броеви.Бренд Приказна Од VTech.

Основни карактеристики

Најдобри понуди